Stránky o olomoucké MHD

Vozový park

Provozované typy tramvají
VarioLF plus/o VarioLFR.S VarioLFR.E VarioLF.E
Trio Astra T3R.P T3SUCS
T3 Historické
Provozované typy autobusů
Solaris Urbino 18 Solaris Urbino 12 Karosa B961 Karosa B952
Karosa B941 Mave Solaris Alpino  
Vyřazené typy tramvají
T3M.4 T2 T1  
Vyřazené typy autobusů
Karosa B932 Karosa B741Sor B7,5Karosa B732
Karosa B731 Ikarus 280Škoda 706 RTOŠkoda 706 RO


Celkový přehled dle evidenčního čísla

TypEv. č.Rok výroby
MS Vagonka Studénka motorový vůz161914
Královopolské strojírny Brno vlečný vůz991951
KOS Krnov VarioLF plus/o1012013
KOS Krnov VarioLF plus/o1022013
KOS Krnov VarioLF plus/o1032013
KOS Krnov VarioLF plus/o1042013
KOS Krnov VarioLF plus/o1052013
KOS Krnov VarioLF plus/o1062013
KOS Krnov VarioLF plus/o1072013
KOS Krnov VarioLF plus/o1082013
KOS Krnov VarioLF plus/o1092013
KOS Krnov VarioLF plus/o1102013
KOS Krnov VarioLF plus/o1112013
KOS Krnov VarioLF plus/o1122013
KOS Krnov VarioLF plus/o1132013
KOS Krnov VarioLF plus/o1142013
ČKD Tatra T31361970
ČKD Tatra T31381970
ČKD Tatra T31411970
ČKD Tatra T31431970
ČKD Tatra T3R.P1471983
ČKD Tatra T3R.P1481983
ČKD Tatra T3R.P1531985
ČKD Tatra T3R.P1541985
ČKD Tatra T3R.P1551985
ČKD Tatra T3R.P1561986
ČKD Tatra T3R.P1581986
ČKD Tatra T3R.P1591986
ČKD Tatra T3R.P1621987
ČKD Tatra T3R.P1631987
ČKD Tatra T3R.P1641987
ČKD Tatra T3R.P1651987
ČKD Tatra T3SUCS1661987
ČKD Tatra T3R.P1681987
ČKD Tatra T3R.P1691987
ČKD Tatra T3R.P1701987
ČKD Tatra T3R.P1711987
ČKD Tatra T3R.P1731987
ČKD Tatra T3SUCS1761987
ČKD Tatra T3R.P1781987
ČKD Tatra T3R.P1791987
ČKD Tatra T3R.P1801987
ČKD Tatra T3R.P1811987
ČKD Tatra T3R.P1821987
ČKD Tatra T3R.P1831987
ČKD Tatra T3R.P1841987
Škoda LTM 03T1 (Astra)2011998
Škoda LTM 03T1 (Astra)2021998
Škoda LTM 03T2 (Astra)2031999
Škoda LTM 03T3 (Astra)2041999
Inekon Trio 012052006
Inekon Trio 012062006
Inekon Trio 012072006
Ringhofferovy závody motorový vůz2231930
KOS Krnov Vario LFR.E2312007
KOS Krnov Vario LFR.E2322008
KOS Krnov Vario LFR.E2332008
KOS Krnov Vario LFR.E2342010
KOS Krnov Vario LFR.E2352010
KOS Krnov Vario LFR.E2362011
KOS Krnov Vario LFR.E2372011
KOS Krnov Vario LFR.S2382012
KOS Krnov Vario LFR.S2392012
KOS Krnov Vario LFR.S2402012
KOS Krnov Vario LFR.S2412012
KOS Krnov Vario LFR.S2422013
KOS Krnov Vario LFR.S2432013
KOS Krnov Vario LFR.S2442016
KOS Krnov Vario LFR.S2452016
KOS Krnov Vario LF.E2512006
KOS Krnov Vario LF.E2522006
KOS Krnov Vario LF.E2532007
Karosa B961.19703162002
Karosa B961.19703172002
Solaris Urbino 18 (II.)4012004
Solaris Urbino 18 (II.)4022004
Solaris Urbino 18 (II.)4032005
Solaris Urbino 18 (II.)4042004
Solaris Urbino 18 (II.)4052005
Solaris Urbino 18 (III.)4062006
Solaris Urbino 18 (III.)4072006
Solaris Urbino 18 (III.)4082008
Solaris Urbino 18 (III.)4092009
Solaris Urbino 18 (III.)4102011
Solaris Urbino 18 (III.)4112011
Solaris Urbino 18 (III.)4122012
Solaris Urbino 184132013
Solaris Urbino 184142014
Solaris Urbino 184152014
Solaris Urbino 184162016
Solaris Urbino 184172016
Solaris Urbino 184182016
Solaris Urbino 184192016
Solaris Urbino 184202016
Solaris Urbino 184212016
Solaris Urbino 184222017
Solaris Urbino 184232017
Mave CiBus ENA 3 X5032009
Solaris Urbino 8,65512013
Solaris Urbino 8,65522017
Solaris Urbino 12 (II.)6012003
Solaris Urbino 12 (II.)6022003
Solaris Urbino 12 (II.)6032003
Solaris Urbino 12 (II.)6042003
Solaris Urbino 12 (II.)6052003
Solaris Urbino 12 (II.)6062003
Solaris Urbino 12 (II.)6072003
Solaris Urbino 12 (II.)6082003
Solaris Urbino 12 (II.)6092004
Solaris Urbino 12 (II.)6102004
Solaris Urbino 12 (II.)6112004
Solaris Urbino 12 (II.)6122004
Solaris Urbino 12 (II.)6132004
Solaris Urbino 12 (II.)6142004
Solaris Urbino 12 (II.)6152004
Solaris Urbino 12 (II.)6162004
Solaris Urbino 12 (II.)6172004
Solaris Urbino 12 (II.)6182004
Solaris Urbino 12 (III.)6192006
Solaris Urbino 12 (III.)6202006
Solaris Urbino 12 (III.)6212006
Solaris Urbino 12 (III.)6222006
Solaris Urbino 12 (III.)6232006
Solaris Urbino 12 (III.)6242006
Solaris Urbino 12 (III.)6252006
Solaris Urbino 12 (III.)6262006
Solaris Urbino 12 (III.)6272008
Solaris Urbino 12 (III.)6282009
Solaris Urbino 12 (III.)6292009
Solaris Urbino 12 (III.)6302011
Solaris Urbino 12 (III.)6312011
Solaris Urbino 12 (III.)6322011
Solaris Urbino 12 (III.)6332011
Solaris Urbino 12 (III.) 6342012
Solaris Urbino 12 (III.) 6352012
Solaris Urbino 12 (III.) 6362012
Solaris Urbino 12 (III.) 6372012
Solaris Urbino 12 (III.) 6382013
Solaris Urbino 12 (III.) 6392013
Solaris Urbino 12 (III.) 6402013
Solaris Urbino 12 (III.) 6412013
Solaris Urbino 126422014
Solaris Urbino 126432014
Solaris Urbino 126442014
Solaris Urbino 126452016
Solaris Urbino 126462016
Solaris Urbino 126472017
Solaris Urbino 126482017
Solaris Urbino 126492017
Solaris Urbino 126502017
Solaris Urbino 126512017
Solaris Urbino 126522017
Solaris Urbino 126532017
Karosa B952.17147692002
Karosa B952.17147712002
Karosa B952.17147752002

Počet vozů celkem: 156
Z toho tramvají: 72
- z toho v pravidelném provozu: 67
- z toho historické: 3
- z toho služební: 2
Z toho autobusů: 84





 

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací DPMO, a.s.
Copyright © MHD-Olomouc.cz 2004-2017

 

Administrace | E-mail: admin(zavináč)mhd-olomouc.cz

Založeno na Textpattern