Stránky o olomoucké MHD

AKTUALITY

Dopravní podnik zvažuje vydávání vlastního dvouměsíčníku

casopisPo vzoru brněnské Šaliny, či jiných periodik městských dopravních podniků uvažuje i olomoucký podnik o vydávání vlastního dvouměsíčníku.
Nové noviny s prozatímním názvem TramBus (své tipy na název mohou návštěvníci webových stránek dopravního podniku poslat ve formuláři vpravo dole) by měl cestující veřejnost informovat o dění v městské hromadné dopravě v Olomouci a nabídnout třeba i rozhovory se známými osobnostmi na dané téma.
Cestující si noviny budou moci zakoupit v prodejnách dopravního podniku.

 
_

Diskuse

Nestačilo by, kdyby časopis vycházel v elektronické podobě?

— Karel · 18. říjen 2012, 09:53 · odkazMožná, že časopis bude vycházet i elektronicky (o tom DP nemluví), ale produkce tištěnou cestou zde bude zcela jistě.

— Admin · 18. říjen 2012, 10:11 · odkazLidově řečeno vyhodíme prachy do luftu za papíry, ale nikam Vás nedovezem, viz. aktualita o CH :-D

— martin.ol · 20. říjen 2012, 10:59 · odkazNa co casopis? Stacilo by na webu DPMO pravidelne vydavat aktuality…

— Vaclav · 20. říjen 2012, 13:49 · odkazmartin.ol: Jo holt něco jiného je politika města, politika obchodních domů a politika DPMO. :)

— Admin · 22. říjen 2012, 18:58 · odkazKolik ten časopis bude stát a bude to vůbec někdo (dobrovolně) kupovat?

Když se v DPMO inspirovali brněnskou Šalinou, jsem zvědav, jestli se v případě dalšího zhoršování kvality MHD (např. rušení spojů a zastávek, zdražování…) nějaké sdružení rozhodne vydat i nějakou obdobu brněnské Tlačenice http://www.bmhd.cz/tlacenice/

ŠALINA vs. TLAČENICE · 1. listopad 2012, 22:39 · odkaz 

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací DPMO, a.s.
Copyright © MHD-Olomouc.cz 2004-2020

 

Administrace | E-mail: admin(zavináč)mhd-olomouc.cz

Založeno na Textpattern