Stránky o olomoucké MHD

AKTUALITY

Tramvaje VarioLF plus/o poprvé na lince

Oba vozy VarioLF plus/o (ev. č. 101 a 102) byly dnes poprvé vypraveny do provozu, oba shodně na linku č. 2. Bylo patrné, že cestující poznali, že tato tramvaj "je tak trochu jiná" a některé zmátla natolik, že se snažili otevřít dveře na levé straně vozu.
Velkou nevýhodou nových vozů jsou informační displeje uvnitř vozidla, které jsou ve vozidle pouze dva a vždy otočené směrem do nízkopodlažní části, z čehož vyplývá špatná čitelnost v částech s vyšší úrovní podlahy. Zda-li bude vznesen ze strany cestujících požadavek na změnu informačního systému a bude-li tento problém vůbec nějakým způsobem řešen, zůstává otázkou.
prvnidenlfplusoprvnidenlfplusoprvnidenlfplusoprvnidenlfplusoprvnidenlfplusoprvnidenlfpluso


 
_

Diskuse

Alex, ancistrus: Nechápu, proč používáš dvě přezdívky.
Odpověď: Protože to musí někdo opravit.

— LuM · 11. květen 2013, 18:32 · odkazalex-anvistrus,trapas

— anonym · 11. květen 2013, 20:59 · odkazspis trapas.

— anonym · 11. květen 2013, 21:03 · odkazzda se mi ze tu bylo na teto strance vice tvych komentaru alex uz i pro admina ses otravnej

— anonym · 11. květen 2013, 21:09 · odkazalex i ancistrus: oba nicky zablokovány ve vypravenosti. Jestli chceš pokračovat, není problém zablokovat Ti přístup na celé stránky.

— LuM · 11. květen 2013, 22:26 · odkazTak jsem se s ní konečně taky svez :-). Absolutně nechápu co proti ní všichni olomoučtí remcálisti (z denik.cz) mají? Je to zajímavej a útulnej kousek… Ba bych řekl, že prostor v tramvaji díky uspořádání sedadel doznal příjemné změny… Už se těším až se svezu “správně” spřaženou variantou :-D.

PS má tam 12 kamer v soupravě, to se musím zajít podívat na ty pidi obrázky do kabiny, nebo, že by se DPMO pláclo přes kapsu a koupilo větší displej? :-D

— martin.ol · 17. květen 2013, 16:37 · odkazZvýšený počet kamer je samozřejmě způsoben dveřmi na obou stranách, ale současně se zobrazuje stejný počet snímků jako doposud a i ty displeje jsou stejné :-)

— smasska · 17. květen 2013, 18:47 · odkaz 

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací DPMO, a.s.
Copyright © MHD-Olomouc.cz 2004-2017

 

Administrace | E-mail: admin(zavináč)mhd-olomouc.cz

Založeno na Textpattern