Stránky o olomoucké MHD

AKTUALITY

Rekonstrukce Wolkerovy ulice dokončena, zahájena rekonstrukce tramvajové trati na třídě Svobody

V neděli 10. 4. byla dokončena rekonstrukce ulice Wolkerova v úseku od stejnojmenné zastávky až po přejezd se železniční tratí č. 275. Rekonstrukce ulice zahrnovala obnovu tramvajové trati a živičné vrstvy vozovky. Chodníky v celé délce úseku rekonstruovány nebyly. Připomeňme, že rekonstrukce ulice byla vyvolána stavem trati, který již svými parametry neodpovídal normovému stavu a rekonstrukci si vyžádal Drážní úřad. Oproti posledním prováděným rekonstrukcím tramvajových tratí nebyla tramvajová trať ve Wolkerově ulici osazena antivibračními pryžovými prvky, ačkoliv se celá trať nachází v těsné blízkosti bytových domů.
Během výluky nebyla, z důvodu rekonstrukce ulice v celé šířce, obsluhována zastávka Wolkerova. Zákaz vjezdu do ulice i autobusům NAD vedlo k nezvyklému vedení autobusů náhradní dopravy ze zastávky Fakultní nemocnice ulicí Brněnskou, Albertovou a Štítného přímo na zastávku Výstaviště Flora.
WOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLOWOVYFLO

Od pondělí 11. 4. 2016 pak byla zahájena rekonstrukce třídy Svobody v úseku Tržnice - Okresní soud. Rekonstrukci i tohoto úseku si vyžádal Drážní úřad. Poslední den provozu byla po celé délce trati nejvyšší rychlost 20 km/h. Ve směru Náměstí Hrdinů – Tržnice budou veškeré autobusové linky vedeny objízdnou trasou ulicemi Havlíčkova, Javoříčská, Nerudova.
TROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSOTROKSO


 
_

Diskuse

 

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací DPMO, a.s.
Copyright © MHD-Olomouc.cz 2004-2017

 

Administrace | E-mail: admin(zavináč)mhd-olomouc.cz

Založeno na Textpattern